KOOLI PIKNIK-TÄNUÜRITUS. 26. mai Admin

26. mail tähistasime terve kooliperega – õpilased, õpetajad, koolitöötajad ja lapsevanemad, kooli 87. sünnipäeva. Kahel aastal pole me pidu saanud pidada – seekord võisime kõik piirangutevabalt kokku tulla.

Ennetades ilmataadi heitliku meelt, plaanisime oma piknik-tänuürituse siseruumidesse ümber kolida. Mõeldud-tehtud :) Piknikuplatsid laotati maha kooli võimlasse. Traditsioonikohaselt meisterdas iga klass koolile sünnipäevatordi, kringli või plaadikoogi. Pidulaud saab alati tänu nendele maiustele uhke ja kaunis olema. Kõik pidulised võisid omal valikul ennast hea ja paremaga kostitada :) Sellel korral toimus ka väike võistlus – kelle kook/tort on parim. Enda lemmiku juurde sai soovi korral ristikese maha märkida. Kõige rohkem ristikesi kogunud maius oligi võitja. Võidu napsas sellel aastal 1.B klassi plaadikook.

Pikniku kava panid kokku 9. klasside õpilased. Kohale olid palutud ka kõik need asutused ning ettevõtted, kes meile õppeaasta jooksul on oma abikäe ulatanud. Staaresinejaks sellel aastal oli meie oma kooli vilistlane, Sten-Olle Moldau.

Vaatamata võimla kehvale akustikale, sai pidu olema igati ühe suure sünnipäevapeo vääriline. Üheskoos löödi tantsu ja lauldi. Söödi kooki, kaasa võetud näkse ning tunti rõõmu koosolemisest!

Rohkem pilte siit

Rohkem pilte siit