"Miniturniiri" saates 09. november Admin

31. oktoobril esines ERRi noorte mälumängusaate „ Miniturniir” salvestusel juba viiendat korda meie kooli meeskond. Võistkonda kuulusid Lydia Teder ja Noora Tilk 7.a, Bryan Luikoja 7.b, Loore Tilk 5.a ja Vesiroosi Kooli 7.a klassi õpilane Jakob Ermann.

Juba õppeaasta algusest alanud ettevalmistus kandis vilja ning meie õpilaste esinemisega jäid rahule nii saatejuht Ivo Linna, toimetaja Kadri Tiisel kui ka osalejad ise.

„ Huvitav võimalus mälu treenimiseks, aga ka tähelepanu, arutlusoskuse ja meeskonnatöö harjutamiseks!” arvasid osalejad.

Rapla õpilastega salvestatud „ Miniturniiri” saated on kuulatavad kogu novembrikuu jooksul Vikerraadios laupäeviti 10.45 ja kordusena 18.30.

Koidula Takk

Koidula Takk