News

EKSL Sportland 3x3 korvpalli finaalvõistlused. 02. April Admin


27.märtsil osalesid meie kooli 3x3  võistkonnad Pärnus Eesti suurima korvpallisarja finaalvõistlusel. Lõppvõistlusele pääses üle Eesti 400 noort korvpallurit kokku 93 võistkonnaga. Maakondlikel eelvõistlustel olid omale koha finaali kindlustanud 6.-7. klassi tüdrukute ja poiste võistkonnad ning  4.-5. klasside tüdrukute I ja II võistkond.

Kõige parema tulemuse eest hoolitsesid kõige nooremad. Meie 4.-5. klassi tüdrukute võistkond (Keit Liis, Lisandra, Lorelii ja Bia) võitsid pronksmedalid. Tublilt esines ka teine 4.-5. klasside võistkond (Emily, Agnes, Lisath ja Kärt) saavutades 6. koha. Ainult punkti kaugusele jäid medalitest 6.-7. klassi tüdrukute võistkond (Berit, Majandra Liis, Ketlin ja Angela) saavutades tubli 4. koha. Igale vastasele kõva „ lahingu“ andnud 6.-7. klassi poisid (Karmo, Rasmus, Mairo ja Andre- Asker) saavutasid 28 finalisti hulgas 14. koha.

Rohkem pilte siit

27.märtsil osalesid meie kooli 3x3  võistkonnad Pärnus Eesti suurima korvpallisarja finaalvõistlusel. Lõppvõistlusele pääses üle Eesti 400 noort korvpallurit kokku 93 võistkonnaga. Maakondlikel eelvõistlustel olid omale koha finaali kindlustanud 6.-7. klassi tüdrukute ja poiste võistkonnad ning  4.-5. klasside tüdrukute I ja II võistkond.

Kõige parema tulemuse eest hoolitsesid kõige nooremad. Meie 4.-5. klassi tüdrukute võistkond (Keit Liis, Lisandra, Lorelii ja Bia) võitsid pronksmedalid. Tublilt esines ka teine 4.-5. klasside võistkond (Emily, Agnes, Lisath ja Kärt) saavutades 6. koha. Ainult punkti kaugusele jäid medalitest 6.-7. klassi tüdrukute võistkond (Berit, Majandra Liis, Ketlin ja Angela) saavutades tubli 4. koha. Igale vastasele kõva „ lahingu“ andnud 6.-7. klassi poisid (Karmo, Rasmus, Mairo ja Andre- Asker) saavutasid 28 finalisti hulgas 14. koha.

Rohkem pilte siit