10. luulekavade konkurss 01. aprill

10. luulekavade konkurss

28. märtsil  toimus 10. luulekavade konkurss pealkirjaga „ Keel”. Teema valik on seotud käimasoleva eesti keele aastaga.

Eesti erinevate autorite luulet esitas sellel aastal 140  õpilast  1.- 9.  klassini. Kõige rohkem oli osalejaid 1.-5. klassini. Kiitus neile, vaprad esinejad.

Samas on III kooliastme õpilaste osavõtt märksa tagasihoidlikum.

Sai näha ja kuulda nii sisu kui ka esituse  poolest erinevaid kavu.  Äärmiselt nauditav oli esinejate isikupära, vabadus, mängulisus, loovus ja teema tõlgendus.

Žürii tõstis esile järgmisi ülesastumisi:

I vanuserühm 1.-3. klass

I koht- 3.a I rühm

II koht- 2.b

II vanuserühm 4.-5. klass

I koht-5.ab II rühm

II koht- 4.a I rühm

III vanuserühm 6.-9. klass

I koht- 6.a

II koht- 8.b

Näitlejameisterlikkuse, isikupära, veenvuse, julguse, sära ja hea diktsiooni eest andis žürii välja ka 15 eripreemiat. Eriauhinnad said järgmised esinejad:

Ino Kurg, Marti Oruste, Agnely Järvela, Kaspar Koit, Anna- Liisa Penter, Mirjam Õunapuu, Laurete Härmask, Annaloore Mõttus, Kristella Kadak, Kristelle Kullamäe, Veronika Gabriel, Kaur Münter, Lota Mii Pesti, Tauri- Tristan Taal, Markus Peäske

Vaimukast kalambuurikogust „ Poeetiliselt korrektne“ esitasid Mart Juure, Contra, Keiti Vilmsi ja Oliver Lombi sõnamänge õpetajad Tiia, Viive, Koidula, Kadri ja huvijuht Silvi

Puhas rõõm oli kuulata kaks tundi eestikeelset luulet väga huvitavas esituses!

10. luulekavade konkurss

Samas on III kooliastme õpilaste osavõtt märksa tagasihoidlikum.

Žürii tõstis esile järgmisi ülesastumisi:

I vanuserühm 1.-3. klass

I koht- 3.a I rühm

II koht- 2.b

II vanuserühm 4.-5. klass

I koht-5.ab II rühm

II koht- 4.a I rühm

III vanuserühm 6.-9. klass

I koht- 6.a

II koht- 8.b

Puhas rõõm oli kuulata kaks tundi eestikeelset luulet väga huvitavas esituses!