Eriolukord koolis 13. märts Admin

Tere
Nagu te kõik teate, kuulutati Eestis välja eriolukord, mis tähendab muuhulgas koolide sulgemist alates esmaspäevast, 16. märtsist, ja avalike kogunemiste keelamist.
Esialgu jäävad koolid suletuks kaheks nädalaks. Lisaks koolidele on suletud ka muusika- ja spordikoolid, ei toimu huviringide tööd ega treeninguid.
Täna toimusid koolis kohtumised kõikides klassides, kus üksikasjalikult selgitati tekkinud olukorda ja seda, kuidas toimub õppetöö edasi.
Kooli sulgemine ei tähenda seda, et õppetööd ei toimu. Õpitakse distantsõppes (kodus) ja kogu õpitav materjal on leitav Stuudiumist nii kodutöö kui ka tunnikirjelduse alt. Sealt leiate, mida on vaja õppida, kuidas õppida ja mis ajaks ülesanded täita. Digivahendid on suureks abiks. Põhimõtteliselt on õpilasel võimalik teha vihikust, oma kodutööst, pilt ja saata see õpetajale.
Olge siis hoolsad ja tähelepanelikud. Loodame, et kõik saab tehtud.
Koolimaja on järgnevatel nädalatel avatud. Kui kellelgi on vaja uut õpikut või töövihikut raamatukogust saada, selle te saate.
Palve lastevanematele - kui õpilane on haige, siis informeerige sellest klassijuhatajat.
Mis saab pärast kaht nädalat, selgub jooksvalt valitsuse järgnevatest otsustest.

Olge rahulikud
Tundke rõõmu peagi saabuvast kevadest

Tõnis Blank
Direktor
13. märts ja reede 2020

Tere
Olge siis hoolsad ja tähelepanelikud. Loodame, et kõik saab tehtud.

Olge rahulikud
Tundke rõõmu peagi saabuvast kevadest