Isad koolis 10. november Admin

Terve nädal, oli algklassidel võimalus midagi isadele meisterdada või siis isadega koos teha. Iga klass mõtles ise välja, kuidas või mil viisil isasid meeles pidada.

1.a klassile andis tundi Eliisa isa, et rääkida oma tööst teedeehituses.

Õpilased said teada, kuidas vanasti hobustega teid tehti ning mis masinaid tänapäeval kasutatakse. Teooria kuulatud ja vaadatud ning küsimused küsitud, mindi õue seadmetega tutvuma ja ise kasti sisse tükikest teed valmistama.

Põnevust jagus kuhjaga, sest kõike oli võimalik ise katsuda ja uurida. Suur tänu Eliisa isale selle põneva tunni eest!

Täna käis 2.A klassis külas üks tore isa kahe koeraga - oi seda elevust ja rõõmu!

3A ja 2B klass salvestasid ning saatsid isadele vahva isadepäeva laulu ning tervituse

Soovime kõigile isadele saabuval pühapäeval KAUNIST ISADEPÄEVA!

1.a klassile andis tundi Eliisa isa, et rääkida oma tööst teedeehituses.

Soovime kõigile isadele saabuval pühapäeval KAUNIST ISADEPÄEVA!