Lahe koolipäev koos meie õpilastega 20. november Admin

18. novembril, toimus iga-aastane noortekonverents „Lahe Koolipäev 2020“. Sellel aastal siis virtuaalselt. Läbivaks teemaks seekord oli: „Kuidas leida oma vägi?“ Koostöös Rapla Avatud Noortekeskusega, pakkusime tublidele noortele lahedat koolipäeva Rapla moodi

Saime terve päeva jooksul osa vahvatest esinemistest ja võisime chattida paljude noortega üle Eesti. Oma sisemisest väest, selle leidmisest ja hoidmisest, jagasid nõuandeid järgmised esinejad:

Toomas Laigu – koolitaja, laheda koolipäeva moderaator

Martin Villig – ettevõtja, tehnoloogiaettevõtte BOLT kaasasutaja

Kerli Kõiv – laulja

Jalmar Vabarna – muusik

Valdur Mikita – kirjanik

Kristel Aaslaid – näitleja/laulja

Harald Lepisk – loova eneseteostuse uurija ja koolitaja

Uku Suviste – laulja

Oli üks mõnus lebotamise, aga samas hariv ja meeleolukas päev. Õpilased võtsid päeva kokku järgnevalt:

- Sai päeva mööda saata tarkade inimestega, kellel on suur vägi.

- Mulle meeldis selle kirjaniku mõte: „Mida suuremaks õhupall tarkusega puhutakse, seda suuremaks muutub tundmatusega kokkupuutev ala.“

- Esinejad meeldisid ja Martin Villig andis väga häid ideid.

- Mulle meeldisid kõige enam Martin Villingu ja Kristel Aaslaiu esinemised, sest nad andsid head nõu.

- Kõige enam meeldisid paar esinejat, kes rääkisid enesele fokusseerimisest ning õnne säilitamisest.

- Kõige rohkem meeldis minule see mediteerimise osa.

- Meeldis kuidas inimesed üle Eesti, erinevatest koolidest tulid kokku ja said esitada terve konverentsi jooksul esinejatele küsimusi.

- Mulle meeldis mõte sellest, et absoluutselt igaüks on võimeline midagi korda saatma.

Aitäh Rapla Avatud Noortekeskusele ja MTÜ Noortekonverentsid selle meeleoluka päeva eest!

Kohtumiseni Lahedal Koolipäeval 2021!

Toomas Laigu – koolitaja, laheda koolipäeva moderaator

Martin Villig – ettevõtja, tehnoloogiaettevõtte BOLT kaasasutaja

Kerli Kõiv – laulja

Jalmar Vabarna – muusik

Valdur Mikita – kirjanik

Kristel Aaslaid – näitleja/laulja

Harald Lepisk – loova eneseteostuse uurija ja koolitaja

Uku Suviste – laulja

- Sai päeva mööda saata tarkade inimestega, kellel on suur vägi.

- Esinejad meeldisid ja Martin Villig andis väga häid ideid.

- Kõige rohkem meeldis minule see mediteerimise osa.

Kohtumiseni Lahedal Koolipäeval 2021!