Osavaimad korvpallurid õpivad endiselt Rapla Kesklinna Koolis. 06. veebruar Admin

4.veebruaril toimus Jüri Spordihoones Eesti Koolispordi Liidu „Osavaima korvpalluri“ festival.

Osales 14 kooli kokku 134 õpilasega. Selgitati iga vanuseklassi paremad, osavaimad võistkonnad neljas erinevas võistlusklassis ja kokkuvõtvalt ka kõige parem kool.

Juba mitmendat aastat järjest õnnestus üldvõit koju tuua, Lisaks veel häid individuaalseid kohti ja võite erinevate vanuseklasside võistkondadega.

Meie kooli võistkond võistles järgmises koosseisu: Keit Liis Kõiv (individuaal arvestuses II koht), Lorelii Estaal, Agnes Laugamets, Triinu- Liisu Taal – tüdrukute 1.-7. klassi võistkondade hulgas II koht,

Angela Muddi (individuaal arvestuses I koht), Lisete Vetesina (individuaal arvestuses II koht), Ketlin Kõiv ja Katri Rüüson – 8.-9. klassi tütarlaste hulgas võistkondlikult I koht.

Mairo Onno, Joonatan Ringmäe, Andre- Asker Arro, Erik Paas – 1.-7. klassi poiste arvestuses võistkondlik IV koht,

Karmo Kilk (individuaal arvestuses I koht) Rasmus Estaal, Kristofer Alex Jeanty (individuaal arvestuses III koht) 8.-9. klassi poiste võiskond üldarvestuses II koht.