Parimad ujumises 03. aprill Admin

27. märtsil toimusid Märjamaal Rapla maakonna koolinoorte ujumisvõistlused. Edukalt võistlesid järgmised õpilased:

Annaloore Mõttus, kes saavutas „E-klassis“ nii selili- kui rinnuli 25 m ujumises I koha;

Liis Liibak, kes saavutas „D-klassis“ 25 m rinnuli- II ja seliliujumises III koha;

Riko Nipernado, kes saavutas „Poeglastes“ 50 m vabalt- ja seliliujumises II koha.

Ragnar Rand, kes saavutas „Noormeestes“ 50 m seliliujumises III koha.

Ragnar Rand, kes saavutas „Noormeestes“ 50 m seliliujumises III koha.