Uudised

Rapla Kesklinna Kooli spordinädal 27. september Admin


Rapla Kesklinna Kooli Spordinädal algas väga sportlikult.

23. sept toimus maakonna jalgpallivõistlus 6.-9. klassi poistele. Meie kooli esindasid: Kaspar Krill, Karmo Kilk, Riko Nipernado, Oliver Kuusmaa, Kristofer Alex Jeanty, Ranel Rahuoja, Rasmus Estaal, Rendo Roots. Võistkond, mille kooseisu kuulusid lisaks jalgpalluritele veel korv- ja võrkpallurid esines väga südilt ning saavutas põhikoolide arvestuses I koha. Sellega kindlustati ka pääse EKSL jalgpalli-võistluste finaali.

Samal päeval kell kaks täitsid meie staadioni kollastes särkides  maakonna kooliõpilased. Toimus järjekordne toetusjooks puuetega laste jaoks. Meie koolist osales kaheksa klassi võistkonda, kokku ligi seitsmekümne õpilasega.

24. septembril toimus 38. kooli Suurjooks. Mis on veel mõnusam, kui ilusa ilmaga koos sõpradega jooksurajal olla. Raja läbisid üle kolmesaja õpilase 1.-9. klassini ja õpetajad. Kõik lõpetajad said diplomi. Jooksu üldvõitjad olid Kristofer Alex Jeanty ja Berit Täpsi. Selgitati tublimad poisid, tüdrukud kokku neljas vanusegrupis. Toredaid spordinädala auhindu jagus paljudele.

Tänud kõikidele kohtunikele ja abistajatele.   

Tiiu Kosk

Rapla Kesklinna Kooli Spordinädal algas väga sportlikult.

23. sept toimus maakonna jalgpallivõistlus 6.-9. klassi poistele. Meie kooli esindasid: Kaspar Krill, Karmo Kilk, Riko Nipernado, Oliver Kuusmaa, Kristofer Alex Jeanty, Ranel Rahuoja, Rasmus Estaal, Rendo Roots. Võistkond, mille kooseisu kuulusid lisaks jalgpalluritele veel korv- ja võrkpallurid esines väga südilt ning saavutas põhikoolide arvestuses I koha. Sellega kindlustati ka pääse EKSL jalgpalli-võistluste finaali.

Samal päeval kell kaks täitsid meie staadioni kollastes särkides  maakonna kooliõpilased. Toimus järjekordne toetusjooks puuetega laste jaoks. Meie koolist osales kaheksa klassi võistkonda, kokku ligi seitsmekümne õpilasega.

24. septembril toimus 38. kooli Suurjooks. Mis on veel mõnusam, kui ilusa ilmaga koos sõpradega jooksurajal olla. Raja läbisid üle kolmesaja õpilase 1.-9. klassini ja õpetajad. Kõik lõpetajad said diplomi. Jooksu üldvõitjad olid Kristofer Alex Jeanty ja Berit Täpsi. Selgitati tublimad poisid, tüdrukud kokku neljas vanusegrupis. Toredaid spordinädala auhindu jagus paljudele.

Tänud kõikidele kohtunikele ja abistajatele.   

Tiiu Kosk