Tubli tulemus robootikavõistluselt 12. veebruar Admin

Nädalavahetusel toimus Tallinnas robootikavõistluse FIRST LEGO League Challenge Põhja-Eesti eelvoor, kus osales ka Rapla Kesklinna Kooli meeskond PROd Robootikud (viis 7b klassi poissi). Kohal oli 31 meeskonda. Poisid olid väga tublid ja andsid endast parima. Nende järjepideva harjutamise tulemuseks on pääs finaali ja Robotidisaini 1. koha karikas. Robotimängu maksimum tulemus jäi seekord saavutamata ja tuli leppida 11. kohaga, aga see innustab veelgi rohkem harjutama.

Palju õnne, meeskond PROd Robootikud ja edu finaalis!

Teisele meie kooli meeskonnale saab kaasa elada juba 17.02 RKK võimlas toimuvas Kesk-Eesti eelvoorus.

Palju õnne, meeskond PROd Robootikud ja edu finaalis!