Vanavanemate päev 14. oktoober Admin

Kolmanda klassi õpilased pidasid 11. oktoobril meeles oma vanavanemaid. Õpetati/õpiti heegeldamist ning prooviti vanavanemate poolt kaasa toodud hoidiseid. Oli tore ja rõõmus päev! Aitäh Teile, vanaemad ja vanaisad. Rohkem pilte siit.

string(666) "Running "webfont:icons" (webfont) task Font icons wasn’t changed since last run. Running "concat:components" (concat) task File assets/js/main.js created. Running "concat:components_dev" (concat) task File assets/js/main-drupal.js created. Running "uglify:js" (uglify) task >> 1 file created. Running "less:development" (less) task >> 1 stylesheet created. Running "px_to_rem:dist" (px_to_rem) task File assets/styles/default.css created. Running "autoprefixer:default_css" (autoprefixer) task >> 1 autoprefixed stylesheet created. Done, without errors. "