Rapla Kesklinna Kool

Üldinfo
Kaart

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugimeeskond Töötajad Hoolekogu/Vanematekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (9)

Tõnis Blank

Koolijuht
+372 4898880
direktor@rkk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

9:00-13:00

Piret Paatsi

Õppejuht
+372 4898885
oppealajuhataja@rkk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kabinet 238

Marju Teiverlaur

Haldusjuht
4898882
haldusjuht@rkk.edu.ee


Silvi Tarto

Huvijuht
4898884
huvijuht@rkk.edu.ee


Reigo Andok

Õppetooli juht
Ajalugu
reigo.andok@rkk.edu.ee


Annika Koitmäe-Pihl

Õppetooli juht
Matemaatika
annika.koitmae-pihl@rkk.edu.ee


Airi Metsaäär

Õppetooli juht
Klassiõpetaja
airi.metsaaar@rkk.edu.ee


Allar-Raul Antson

Õppetooli juht
Inimeseõpetus
Kehaline kasvatus
4898886
allar.antson@rkk.edu.ee


Kadri Laup

Informaatika / haridustehnoloog
kadri.laup@rkk.edu.ee

Õpetajad (47)

Mery Ambur

Klassiõpetaja
mery.ambur@rkk.edu.ee


Allar-Raul Antson

Õppetooli juht
Inimeseõpetus
Kehaline kasvatus
4898886
allar.antson@rkk.edu.ee


Liis Jõgis

Saksa keel
liis.jogis@rkk.edu.ee


Karin Kenk

Lapsehoolduspuhkusel
karin.kenk@rkk.edu.ee


Tiiu Kosk

Kehaline kasvatus
tiiu.kosk@rkk.edu.ee


Jaan Urvet

Ühiskonnaõpetus
Vene keel
jaan.urvet@rkk.edu.ee


Maarika Laanisto

Füüsika
maarika.laanisto@rkk.edu.ee


Kadri Laup

Informaatika / haridustehnoloog
kadri.laup@rkk.edu.ee


Ilmi Lehtmets

Klassiõpetaja
ilmi.lehtmets@rkk.edu.ee


Jaak Liivandi

Kehaline kasvatus
jaak.liivandi@rkk.edu.ee


Luule Linamäe

Bioloogia
luule.linamae@rkk.edu.ee


Aivar Lips

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
aivar.lips@rkk.edu.ee


Ester Luik

Keemia
Klassiõpetaja
ester.luik@rkk.edu.ee


Eve Maasikrand

Geograafia
eve.maasikrand@rkk.edu.ee


Piret Müür

Muusikaõpetus
piret.myyr@rkk.edu.ee


Madli Mitt

Eriklassi õpetaja
madli.mitt@rkk.edu.ee


Luule Nikopensius

Keemia
luule.nikopensius@rkk.edu.ee


Ülle Piil

Muusikaõpetus
ylle.piil@rkk.edu.ee


Kätlin Priimägi

Klassiõpetaja
katlin.priimagi@rkk.edu.ee


Katrin Rõigas

Lapsehoolduspuhkusel
katrin.r6igas@rkk.edu.ee


Ingrid Sarapuu

Inglise keel
ingrid.sarapuu@rkk.edu.ee


Koidula Takk

Eesti keel / kirjandus
koidula.takk@rkk.edu.ee


Erika Šefer-Müller

Inimeseõpetus
Loodusõpetus
Kehaline kasvatus
erika.sefer@rkk.edu.ee


Katrin Talu

Käsitöö ja kodundus
katrin.talu@rkk.edu.ee


Mari Tamberg

Klassiõpetaja
mari.tamberg@rkk.edu.ee


Veera Tamm

Vene keel
veera.tamm@rkk.edu.ee


Marge Uustalu

Matemaatika
marge.uustalu@rkk.edu.ee


Ingrid Veiler

Kunstiõpetus
ingrid.veiler@rkk.edu.ee


Liis Leesmaa

Inglise keel
liis.leesmaa@rkk.edu.ee


Liis Jõgis

Saksa keel
liis.jogis@rkk.edu.ee


Viive Jauhonen

Klassiõpetaja
viive.jauhonen@rkk.edu.ee


Signe Rääk

Muusikaõpetus
signe.raak@rkk.edu.ee


Allar Saard

Eriklassi õpetaja abi
Inimeseõpetus
allar.saard@rkk.edu.ee


Agnes Aruoja

Klassiõpetaja
agnes.aruoja@rkk.edu.ee


Anneli Kesküll

Eesti keel
Eriklassi õpetaja
anneli.keskyll@rkk.edu.ee


Airi Metsaäär

Õppetooli juht
Klassiõpetaja
airi.metsaaar@rkk.edu.ee


Eneli Oeselg

Matemaatika
eneli.oeselg@rkk.edu.ee


Evelyn Kurg

Inglise keel
evelyn.kurg@rkk.edu.ee


Annika Koitmäe-Pihl

Õppetooli juht
Matemaatika
annika.koitmae-pihl@rkk.edu.ee


Edith Reemann

Inglise keel
edith.reemann@rkk.edu.ee


Katarin Leppik

Eesti keel / kirjandus
katarin.leppik@rkk.edu.ee


Terje - Marje Sillaste

Käsitöö ja kodundus
Klassiõpetaja
terje-marje.sillaste@rkk.edu.ee


Kaidi Kask

Eriklassi õpetaja
kaidi.kask@rkk.edu.ee


Reelika Haapanen

Inglise keel
reelika.haapanen@rkk.edu.ee


Aivar Pihelgas

Bioloogia
Geograafia
aivar.pihelgas@rkk.edu.ee


Piret Rumm

Eriklassi õpetaja abi
piret.rumm@rkk.edu.ee


Terje Mihkelsaar

Eriklassi õpetaja abi
terje.mihkelsaar@rkk.edu.ee

Tugimeeskond (6)

Piret Paatsi

Õppejuht
+372 4898885
oppealajuhataja@rkk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kabinet 238

Anely Pedai

HEV koordineerija
+372 5646 6779
hevko@rkk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kabinet 145

Reili Koplimets

Psühholoog
53567996
psyhholoog@rkk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 9:00 - 15:30, eelnevalt registreerida
kabinet 158

Eva Ots

Psühholoog
5381 1600
eva.ots@rkk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13:00 – 17:00 K 8:00-13:30
kabinet 006

Lii Mets

Kooliõde
4898891
53799226
tervisekabinet@rkk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

9:00 -13:00

Maris Ruberg

Sotsiaalpedagoog
53994225
sotsiaalpedagoog@rkk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kabinet 114
Töötajad (4)

Laidi Kavald

Sekretär
+372 4898881
+372 53041313
rkk@rkk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

9.00-16.00

Kadri Laup

Informaatika / haridustehnoloog
kadri.laup@rkk.edu.ee


Aili Kübar

Raamatukoguhoidja
raamatukogu@rkk.edu.ee


Külliki Maasalu

Administraator
51 996 936
administraator@rkk.edu.ee

Hoolekogu/Vanematekogu (2)

Kooli Hoolekogu

Hoolekogu
hoolekogu@rkk.edu.ee


Kooli vanematekogu

Vanematekogu
vanematekogu@rkk.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Rapla Kesklinna Kool

Üldinfo
Kaart

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.