MEIE KOOL

Koolivorm

Koolivorm ja koolimüts

KOOLIVORM

Oma kooli tunnet aitab kindlasti suurendada kooli logoga riiete kandmine. Koolivormi kandmist sätestab kodukorra III peatükk. Esimesse klassi astujatele soovitame soetada logoga vest ja müts.

Koolivormi saab tellida Norrison OÜ-st.

Kevadine koolivormi ettetellimine toimub 01. maist kuni 25. juunini, tellimuste kättesaamine augustis pakiautomaadist.

Sügisene koolivormi ettetellimine toimub 01. septembrist kuni 20. septembrini, tellimuste kättesaamine novembris pakiautomaadist.

Koolivormi e-poe link siin: RAPLA KESKLINNA KOOL (norrison.ee)

Koolivormi eest toimub tasumine e-tellimiskeskkonna siseselt pangalingi kaudu.

Avatud aastaringne e-pood, 3-5 tööpäeva jooksul saadetakse  kaup Teie valitud pakiautomaati.

Toodete garanteeritud saadavuse tagamiseks palume kasutada ettetellimist.

Koolivormitooteid saab proovida Norrisoni kaupluses Tallinnas, Telliskivi 60/2 I-hoone D-korpus. Lahtioleku ajad: E-R 10-18 L 11-15

MÜTS

tellimuse saad esitada SIIT

(kui link ei avane, siis täispikkuses lingi aadress: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNZQ-F2QcokmUecuGrAoNXB40ZKUhB_0R3lD7u24mdkWCxhQ/viewform)

Tellimisperioodid on 27.aprill – 01.juuli ja 2.september – 4.oktoober.

Arve esitatakse teile peale tellimisperioodi lõppu (augustis).

Mütsid saab kätte koolimajast. Kuupäevad täpsustatakse.

Küsimuste korral kirjutada haldusjuht@rkk.edu.ee või helistada  4898882

Koolivorm ja koolimüts

KOOLIVORM

Koolivormi saab tellida Norrison OÜ-st.

Koolivormi e-poe link siin: RAPLA KESKLINNA KOOL (norrison.ee)

Koolivormi eest toimub tasumine e-tellimiskeskkonna siseselt pangalingi kaudu.

Toodete garanteeritud saadavuse tagamiseks palume kasutada ettetellimist.

MÜTS

tellimuse saad esitada SIIT

Tellimisperioodid on 27.aprill – 01.juuli ja 2.september – 4.oktoober.

Arve esitatakse teile peale tellimisperioodi lõppu (augustis).

Mütsid saab kätte koolimajast. Kuupäevad täpsustatakse.

Küsimuste korral kirjutada haldusjuht@rkk.edu.ee või helistada  4898882