Õpilasele

Toitlustamine

Täpsem nädalamenüü

Igal Teisipäeval peale 1. tundi puhvetis müügil suured pannkoogid moosiga 0.50 eur/tk

Tasuta hommipudru tellimisvorm

Tasuta hommikupudru loobumisest teavitamine

Rapla Kesklinna Koolis toitlustab Baltic Restaurants Estonia AS

Baltic Restaurants Estonia AS on suurim toitlustusteenust pakkuv ettevõte Eestis ning kuulub Baltic Restaurant Gruppi. Eestis alustasime tegevust 1993. aastal.

Eestis oleme tööandjaks üle 600 töötajale ja meie teenindada on üle Eesti 150 toitlustuskohta - üldhariduskoolid ja lasteaiad, ülikoolid, büroohooned, personalirestoranid ja pardarestoranid.

Koolitoitlustusteenust pakume Daily kaubamärgi all.

Baltic Restaurants Estonia isikuandmete töötlemise korra leiate siit.

Daily koolitoitlustuse pakutavad teenused

• Hommikupuder (eelregistreerimisega tasuta)
  • koolilõuna
  • koolieine e. pikapäevarühma eine
  • tervislik koolipuhvet

Koolilõuna valmistamisel

• EI PAKU
    • eeltöödeldud toorainet (nt sulfideeritud kartul jms) ning poolfabrikaattooteid
    • viineri- ja vorstitoodetest valmistatud roogasi
    • magustoiduks maiustusi, vaid kohapeal valmistatud magustoite
    • joogiks veepõhiseid magustatud ega gaseeritud jooke

• EI KASUTA
    • maitsetugevdajaid ja soola sisaldavaid maitseaineid
    • valmistoidu pulbreid – nt. kastme-,puljongi-, pulbrid jne.
    • vedelaid kontsentraate – supid, puljongid, kastmed. Puljongi valmistame naturaalsest toorainest.

Toiduraha maksmine

Toidu tellimusi saab teha mugavalt läbi tellimuskeskuse www.toitkooli.ee.

Toiduraha info:

Koolieine ehk pikapäevarühma toidu hind: 0.30

Õpetajate lõunasöögi toidu hind: 1.50

Tellimusi saab toitkooli.ee esitada kasutajana sisse logides. Toitkooli.ee keskkonda sisse logimiseks vali sisselogimise viis: pangalink, ID-Kaart või Mobiili -ID

Kasutaja saab esitada tellimuse kestva õppeaasta koolipäevade kohta hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Kasutaja valib toitkooli.ee „toidu tellimine“ kuupäevad, millal soovite sööki tellida ja kinnitage “vormista tellimus”.

Tellimust saab tühistada hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Eemaldatud päevad annavad teile ettemaksu, mida saate kasutada järgmise tellimusega ning arvutatakse vastavalt.

Lisainfo:

Sirje Kiolein

Daily koolisöökla juhataja

Telefon 53 041 719

e-posti aadress: Rapla.kesklinna@daily.ee

www.daily.ee

www.facebook.com/DailyEE

Täpsem nädalamenüü

Tasuta hommipudru tellimisvorm

Tasuta hommikupudru loobumisest teavitamine

Rapla Kesklinna Koolis toitlustab Baltic Restaurants Estonia AS

Koolitoitlustusteenust pakume Daily kaubamärgi all.

Baltic Restaurants Estonia isikuandmete töötlemise korra leiate siit.

Daily koolitoitlustuse pakutavad teenused

• Hommikupuder (eelregistreerimisega tasuta)
  • koolilõuna
  • koolieine e. pikapäevarühma eine
  • tervislik koolipuhvet

Koolilõuna valmistamisel

• EI PAKU
    • viineri- ja vorstitoodetest valmistatud roogasi
    • magustoiduks maiustusi, vaid kohapeal valmistatud magustoite
    • joogiks veepõhiseid magustatud ega gaseeritud jooke

• EI KASUTA
    • maitsetugevdajaid ja soola sisaldavaid maitseaineid
    • valmistoidu pulbreid – nt. kastme-,puljongi-, pulbrid jne.

Toiduraha maksmine

Toidu tellimusi saab teha mugavalt läbi tellimuskeskuse www.toitkooli.ee.

Toiduraha info:

02.12
Reede
03.12
KoolilõunaSealihaguljašš Aurutatud köögiviljad Keedetud tatar Ahjukartulid ürtidega Peedi - küüslaugusalat Porgand, hiinakapsas kurgiga, kaalikas Kastmevalik salatitele SeemneseguKöögivilja-karri kalkunilihaga Ahjuköögiviljad Keedetud riis Keedetud kartulid Hapukapsasalat sibulaga Porgand, tomat, kapsas tilliga, roh.sibul Kastmevalik salatitele SeemneseguAhjus küpsetatud kalafileesegu Piimakaste Ahjuköögiviljad Kartulipuder Keedetud pärl kuskuss Valge redise salat maitserohelisega Peet, porgand, porru, kurk Kastmevalik salatitele SeemneseguKartuli - frikadellisupp riisigaKanapada Ahjuköögiviljad Keedetud makaronid Keedetud riis Kõrvitsa - kaalikasalat Valge peakapsas, peet, sibul, porgand Kastmevalik salatitele Seemnesegu
Marja-keefirikokteil Pria piimatootedKirsikompott Pria piimatootedRabarberi-maasikasupp Toorjuustuvaht Pria piimatootedSepiku - õunavorm Pria piimatootedKama muhedik Pria piimatooted