2. klass tutvumas suvelugemisega 04. juuni Admin

Rapla Kesklinna Kooli 2. klass külastas raamatukogu, kus lastele räägiti 1. juunil algavast suvelugemise programmist.

Programm kestab terve suve ja parimad lugejad saavad septembri lõpus osa suvelugemise lõpupeost.

Suvelugemises osalemiseks tuleb ennast raamatukogus registreerida. Peale registreerimist saab hakata programmis osalema täites lehte, kus on kirjas 10 erinevat suvelugemise teemat.

Anname lugemisele hoogu juurde!

Anname lugemisele hoogu juurde!