Külas Miksteatri haridusprogramm„See loeb“ 10. märts Admin

KAKS TUNDI KOHUSTUSLIKULT NUTISEADMES!?

Tõesti, tõesti just nõnda  7. ja 9. A-klassidega juhtuski!

Meil olid külas Miksteatri haridusprogrammi „See loeb“ raames näitleja ja lavastaja Kaido Rannik ning näitleja Karl Robert Saaremäe. Üheskoos loeti A. Kivirähk näidendit „Kalevipoeg.“ Paberil prinditud näidendi tekstid on ajalugu. Moodsad ajad, moodsad kombed ja nõnda olidki osalised kõik ninapidi nutiseadmetes ning jälgisid hoolega välja jagatud tegelaste tekste.

Terve näidendi lugemise vältel vahetusid osatäitjad ja kõigil, kes soovisid, oli võimalik oma näitlejameisterlikkust demonstreerida (soovijaid tuli siiski ise leida). Lõppude lõpuks sujus kõik ilusasti. Õpilaste seas oli päris mitmeid üllatajaid, kes oma teksti antud rolliga siduda püüdsid. Oli vahva ja võimalusel teeme sellelaadseid ühislugemisi ka tulevikus.

KAKS TUNDI KOHUSTUSLIKULT NUTISEADMES!?

Tõesti, tõesti just nõnda  7. ja 9. A-klassidega juhtuski!